Referencie

"V dnešnej dobe je vzácnosť robiť to, čo Vás napĺňa a robí šťastným. Vidno, že Christián svoju prácu kameramana robí s láskou a nadšením. Video je jednoznačne naša najkrajšia svadobná spomienka ♥️ Nedá mi nespomenúť úžasný prístup. Veľmi priateľsky, milý a ochotný 👍🏻 maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam😊 " 

Dominika a Daniel


"Christián, ďakujeme ti za krásne video a krásnu spomienku z nášho najkrajšieho dňa. Video je prekrásne, každý ho veľmi chválil a splnil si všetky naše očakávania. Taktiež musíme pochváliť veľmi dobrú komunikáciu a profesionalitu. Veľmi dobre sme sa s tebou cítili, akoby sme sa poznali už predtým a boli sme veľmi uvoľnení. Veríme, že sa ešte stretneme a prajeme všetko dobré." 

Dominika a Jozef


"Na našu svadbu sme hľadali zodpovedného kameramana so zmyslom pre zachytenie atmosféry a krásy neopakovateľných zážitkov. Už z Christiánových videí na stránke sme vedeli, že patrí k špičke. Prácu, ktorú však odviedol, nám v pozitívnom úplne vybila dych. Christián patrí k tvorcom, ktorý je počas svadobného dňa v tom najlepšom slova zmysle "neviditeľný", nenúti vás robiť veci x-krát len kvôli záberu, ale dokáže zachytiť magické okamžiky absolútne prirodzene a s ľahkosťou. Má oko a cit pre detail a počas svadobného dňa priniesol nejeden skvelý nápad na priestor a spôsob natáčania. Komunikácia s Christiánom bola od začiatku na vysokej úrovni, vypočul si naše želania, priniesol rôzne návrhy a následne toto všetko pretavil do dvoch perfektných videí, pri ktorých si poplakali aj všetci tí, ktorí snáď už roky neplakali. :-) Dokonca nám ochotne zaslal aj surové zábery na oživenie spomienok, za čo sme mu nesmierne vďační. Sme veľmi šťastní, že si bol súčasťou našej svadby."

Kristína a Tomáš


"Chris nam robil kameramana na svadbe a už od prvého callu sme vedeli, že to bude super profesionálna robota a tak aj bolo. Veľmi sympatický a ľudský prístup a zároveň úžasná profesionalita. Všetko bolo podľa našich predstáv a keď budem mať ďalšiu svadbu, isto volám Chrisa 😅 Odporúčame 10/10"

Simona a Tomáš


"Chris, ďakujeme Ti z celého srdca za tvoj priateľský prístup, profesionalitu, uvoľnenosť a pohodu, ktorú sme z teba cítili. Za úžasne spracované svadobné videá, v ktorých sú zachytené momentky, láska, hovorené slovo a potvrdil si nám len to čo sme vedeli, že budeme s tvojou prácou nadmieru spokojní, že sme v správnych rukách a že náš výnimočný deň, bude vďaka tebe pre nás nezabudnuteľnou a najkrajšou spomienkou."

Karin a Denis


"Boli sme veľmi spokojní so svadobným videom, aj s prístupom kameramana, ktorý je veľmi milý, priateľský. Aj vďaka nemu máme krásnu spomienku na náš deň." 

Veronika a Jakub